Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hořovice sfouknuty domácím hurikánem

Závěrečné kolo okresní soutěže jsme stejně jako předchozí dva roky hráli s Hořovicemi. Po loňském hostování u nich jsme tentokrát hráli v domácím areálu. Do posledního chvíle se nevědělo, zda budou domácí kurty pro hru k dispozici, nefunkční čerpadlo ve středu v předvečer zápasu (na úkor sledování fotbalu ze šampionátu v Brazílii) zprovoznily zlaté české inženýrské ručičky Martina Ha s Honzou. Takže ve čtvrtek 19.6.2014 bylo řádně zakropeno a naše A-mužstvo mohlo nastoupit.

A bylo se na co dívat!

Martin P na jedničce se soupeřovým nestárnoucím Karlem Mlezivou laškoval přes dva tiebreaky, aby ho nakonec v supertiebreaku přehrál 10:7 a tím odvrátil vstup do Klubu Karla Mlezivy, kde už někteří naši hráči jsou. Martin Ha se na dvojce se soupeřem dlouho nezdržoval a ztratil v každém setu po jednom gemu. Honza na trojce předvedl dva rozdílné sety, po jasně prohraném prvním vyhrál čistě druhý a supertiebreak ovládl naprosto suverénně 10:8. Benjamínek našeho družstva Zdeněk na čtyřce, který byl poprvé na dvouhru do sestavy nasazen v pondělí v Jáchymově, dostal ještě jednu šanci zvítězit ve dvouhře, tentokrát ji plně využil a mnohem mladšího soupeře utloukl a uběhal. Čtyřhry tedy byly již poznamenány rozhodnutým výsledkem o osudu utkání, Martin Ha s Honzou nejprve zajistili pátý a následně Martin P se Zdeňkem šestý bod.

Letošní sezonu končíme s celkovým ziskem 16 bodů, zatím není vše dohráno, ale s tímto počtem bodů lze očekávat umístění na 5.-6. místě, daleko za našimi očekáváními a možnostmi. Výbor oddílu má po letošní soutěži co řešit, není vyloučeno, že dojde i k nepopulárním personálním změnám a hráčským trejdům. Všichni z hráčů znají své letošní výsledky, takže si jeden každý pro sebe může učinit samostatný závěr.